O mnie

gastrolog częstochowa częstochowa gastrologNazywam się Alina Niska. Od 1993 roku pracuję jako lekarz gastrolog. Częstochowa to miasto, w którym leczę (i mieszkam). Od początku swojej pracy zawodowej kierowałam się jedną zasadą – leczyć i uświadamiać pacjentów przed bagatelizowaniem niepokojących sygnałów. Czasem nawet niewielki, ale uciążliwy ból brzucha może być przyczyną poważnych schorzeń. Wiem to, ponieważ nie od dziś pracuję jako gastrolog. Częstochowa – jak i inne miasta w Polsce – ceni doświadczonych i oddanych pracy lekarzy. Wiedząc o tym, staram się nieustannie podnosić kwalifikacje. Szkolenia, konferencje i specjalistyczna literatura wiele wnoszą do dzisiejszej medycyny.

Jednak tajemnicą skuteczności są nie tylko wiedza i doświadczenie. Ważna jest również nowoczesna aparatura, która umożliwia skuteczną i szybką diagnozę oraz odpowiednie leczenie. W swoim gabinecie posiadam sprzęt najnowszej generacji, znanych i cenionych w branży producentów. Zawsze stawiam na skuteczność i profesjonalizm.

Czujesz, że potrzebny Ci gastrolog? Częstochowa, ulica Zaciszańska 25a w Centrum Medycznym św. Łukasza. Przyjdź i daj sobie pomóc!